Poznejte novou éru anti-age péče

Avon je známý nejen špičkovou kvalitou používaných ingrediencí, ale také častými inovacemi, které pak v praxi perfektně fungují. Nyní můžete svou pleť dostat do top kondice díky úžasné omlazující řadě Anew s Protinolem™. Dopřávejte si jen tu nejlepší skincare stejně jako ambasadorka této řady, herečka Ivana Jirešová. Zasloužíte si to.
komerční článek
——
18. února 2022

Podívejme se na to úplně od začátku. Co je to vlastně Protinol™? Jde o speciální patentovanou technologii, která v sobě spojuje hned dvě vysoce účinné beauty ingredience: retinol a protein. Pomáhá v pleti podporovat tvorbu kolagenu typu III, který vytváří strukturu pleti, a také kolagenu typu I, který pak tuto strukturu zpevňuje. Výsledek? Už za týden uvidíte výrazné zlepšení stavu své pleti. Bude pevnější, rozjasněnější a vypnutější.

Jedna z největších hvězd řady Anew s Protinolem™ je Zkrášlující a omlazující pleťové sérum. Redukuje a vyhlazuje vrásky, krásně pleť rozjasní a díky niacinamidu také obnovuje buňky pokožky. Poradí si i s minimalizací pórů. „Stalo se společně s chvilkou jógy součástí mého ranního i večerního beauty rituálu,“ prozradila Ivana.

Avon je srdcovka

„Tahle značka je moje srdeční záležitost, a to nejen kvůli skvělé kosmetice. Baví mě i jejich lidský přístup ke světu a k ženám, kterým Avon před mnoha lety dával možnost vlastní nezávislosti, dokonce dříve, než měly právo volit. Líbí se mi i jejich další filantropické aktivity, kterými podporují ženy napříč všemi věkovými kategoriemi,“ říká ambasadorka Ivana Jirešová a dodává: „Řadu Anew s Protinolem™ jsem objevila teprve nedávno a jsem nadšená! Z textur i z účinků.“

Skvělý start dne s Avonem 

„Mému stále se měnícímu a trochu hektickému a nepravidelnému životnímu rytmu se moje pleť musí umět různě přizpůsobovat, což ji zákonitě zatěžuje. Poslední dobou mě začaly trápit tmavé kruhy pod očima, které souvisejí s věkem a únavou, ale díky Zpevňující liftingové duální oční péči s Protinolem™ se mi pohled do zrcadla po ránu snáší mnohem lépe,“ pochvaluje si Ivana.

Kouzelné ampulky

„Neuvěřitelně efektivní jsou také Vyplňující pleťové ampulky s Protinolem™, které si s oblibou beru na svoje pracovní cesty. U snídaně po nich vždy vypadám fresh jako po osmihodinovém spánku, a to přestože spím kvůli intenzivnímu pracovnímu nasazení mnohem kratší dobu,“ říká Ivana.

Top dvojka

Součástí Ivaniny každodenní skincare je kromě očního krému a séra také denní a noční protinolový krém: „Jejich textura a vůně? Božské!“ libuje si herečka. Bohatý Noční omlazující krém Anew Ultimate s Protinolem™ pleť vyživuje a hydratuje, zatímco vy klidně spíte. Denní zpevňující krém Anew Ultimate, SPF 25, s Protinolem™ se postará o pružnost, jas, ochranu a celkovou vitalitu tváře.

Podívejte se na video z celého dne:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu