Péče pro vaši pleť bez kompromisů: Výjimečná a komplexní

Přípravky značky Nuance z řady Absolute Caviar and Pearl s jedinečným složením se vzácnými extrakty z perel, kaviáru a komplexem omlazujících látek přirozeně pomáhají stimulovat obnovu pleti, pokožka je hladká, zářivá a vyplněná.
komerční článek
——
19. října 2021

Foto: archiv klienta

Patentované aktivní látky celé řady Nuance Absolute Caviar and Pearl jsou navrženy tak, aby se navzájem podporovaly, a tím se násobila jejich účinnost. Hlavní účinnou složkou je zde extrakt z kaviáru a perel. 

Čistota, lehkost a účinnost – taková je charakteristika francouzské kosmetické značky Nuance. V současné době tvoří základ všech výrobků Nuance přírodní složky ve vysokých koncentracích a v maximální čistotě. Díky tomu se značka těší čím dál větší oblibě a ti, kteří tuto kosmetiku vyzkouší, se k ní vracejí. Kromě unikátního složení a vlastností je na ní sympatická i cenová dostupnost. Kde přípravky zakoupíte? Exkluzivně v lékárnách Dr. Max a na e-shopu www.drmax.cz.

Mimořádné účinky

S řadou Nuance Absolute Caviar and Pearl bude váš každodenní beauty rituál kompletní a anti-age výsledky uvidíte už během krátké doby. Co tato řada obsahuje? Pět přípravků a v nich vše, co vaše pokožka potřebuje, aby byla zářivá, vitální, pružná a pevná.

Nuance Absolute Caviar and Pearl Serum je vhodné pro všechny typy pleti. Obsahuje vzácné extrakty z perel Pearlami®, unikátní je i technologie: zapouzdřené perly chrání účinné látky a aktivují je těsně před použitím, což ještě zvyšuje efekt séra. Po nanesení příjemné textury se aktivní ingredience rozpustí a postupně se uvolňují. Extrakt Pearlami® je 100% přírodní, vysoce jakostní účinná látka, díky které se sérum snaží nastartovat v pokožce obdobný proces, jaký ústřicím umožňuje opravit si poškozené schránky. Pomáhají při tom i další složky, například výtažek z kaviáru. Při jejich získávání i získávání tahitských černých perel je respektováno životní prostředí, obojí totiž pochází z certifikovaných ekologických farem.

Dalšími „perlami“ této řady jsou dvě verze denního krému Nuance Absolute Caviar and Pearl: pro suchou a pro normální či smíšenou pleť. Oba obsahují vzácné extrakty z perel a kaviáru a komplex dalších aktivních látek. První ze zmíněných denních krémů dodává suché pleti výživu, zklidňuje ji a zanechává hedvábně jemnou. Druhý vyživuje a hydratuje sušší části pokožky, podporuje tvorbu kolagenu. Po jejich použití je pleť svěží, zmatněná a s pocitem komfortu.

Součástí řady Nuance Absolute Caviar and Pearl je i noční a oční krém s anti-age účinky. Noční krém účinně posiluje pevnost a pružnost pokožky. Aktivní látky působí intenzivně na pleť během noci a po probuzení je pleť vyživená a regenerovaná. Jemný oční krém podporuje tvorbu kolagenu, čímž zpevňuje pokožku. Redukuje tmavé kruhy a otoky pod očima a dodává pleti mladistvý vzhled. 

Svěží, rozzářená a mladistvá tvář díky perlám z řady Nuance Caviar and Pearl.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu