Oči jsou zrcadlem do duše - zvýrazněte ty své

Toužíte po přirozeně dlouhých řasách a hustém obočí bez nutnosti líčení? Představujeme vám tajnou zbraň jménem Natucain, díky které již tužky na obočí a prodlužující řasenky nebudete potřebovat.
komerční článek
——
19. května 2022

Foto: Natucain

Natucain je považován za přírodní zázrak pro zdravé a silné řasy a obočí. Produkty Natucain obsahují patentovanou aktivní složku MKMS24. Ta je založená na technologii kmenových buněk a na složení 100% přírodního původu – obsahuje například výtažky z čočky, tymiánu a bambusu. Po úspěšném toniku na podporu růstu vlasů Natucain představuje unikátní séra na řasy a obočí Lash & Brow.

Na trhu naleznete tisíce značek vyrábějících séra pro růst řas a obočí, avšak Natucain je jedinečný tím, že:

  • neobsahuje žádné hormony
  • má v sobě patentovanou složku MKMS24
  • obsahuje 100% přírodní původ ingrediencí
  • nabízí viditelné výsledky již po 6-8 týdnech

Živiny, proteiny a vitaminy obsažené v účinné látce z čočky, bambusu a tymiánu stimulují růst od kořínků a vyživují řasy až ke konečkům. Kromě těchto tří silných složek obsahuje sérum také oregano, které zlepšuje strukturu řas. Sérum na obočí naopak vyniká použitím cizrny jako další účinné látky, mající v sobě vitamín B6 a zinek, čímž jsou vlasové folikuly více posilovány. Nejsou zde použity žádné sulfáty, hormony, silikony ani parabeny, a složení je navíc zcela veganské.

Séra na obočí a řasy nejsou navržena pouze k posílení a zvýšení jejich hustoty, ale také k podpoře růstu nových vlasů a chloupků. Jejich průlomová, klinicky ověřená efektivita patentovaného složení na podporu růstu zajišťuje o 54 % hustší obočí a o 52 % delší řasy.

Díky tomu, že séra neobsahují žádné hormony, nedochází jejich používáním ke vzniku nežádoucích účinků, jako například zarudnutí očí, svědění či podráždění. Pro dosažení optimálního výsledku používejte přípravek ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se velmi snadno nanáší na linii řas pomocí menšího, precizního štětečku. Při důsledném používání jsou první výsledky viditelné již po 6-8 týdnech.

Séra Lash & Brow a revoluční vlasové tonikum Natucain seženete na e-shopu natucain.cz

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu