Na párty vlně s Kérastase

25. narozeniny Harper’s Bazaaru byly jednou velkou stylovou jízdou. Sneak peak do beauty zákulisí, kde se dvě šikovné hair stylistky ze dvou špičkových salonů postaraly o účesy snů dvou HB lovers, influencerek Lucie Kratochvílové a Elišky Chomistekové.
komerční článek
——
16. prosince 2021

Foto: Ivan Kašša

Eliška Hradec Chomisteková

Sympatická influencerka, která se zajímá o módu, kosmetiku a světový styl, si pořádně užila nejen slavnostní narozeninovou bazaarovskou oslavu, ale i návštěvu salonu, kde se o ni královsky postarali.

Eliška přišla se suchými vlasy bez objemu i lesku. Kadeřnice Libuška Drastíková, jež se specializuje na společenské účesy, jí splnila její dream hair style na sto procent. Francouzsky elegantní účes vydržel díky Libuščině čarování se speciálními produkty Kérastase, fénem a kulmou, Elišce ve víru Bazaar párty v plné kráse celou noc. Trés chic!

Jak Elišky účes postupně vznikal? 

Libuška Eliščiny dlouhé vlasy umyla šamponovou lázní Kérastase Bain Hydra-Fortifiat z řady Genesis. „Kombinace lehkosti této řady a schopnosti pečovat o často namáhané vlasy byla pro Elišku ideální volbou. Při foukání nám tahle péče výrazně usnadnila práci,“ vysvětluje Libuška.

 

Pak přišla chvíle vlasy hloubkově zregenerovat. Do délek Elišce Libuška pečlivě nanesla intenzivní péči na míru jejímu typu vlasů: Kérastase Fusio-dose AMPLI-FORCE CONCENTRÉ pro oslabené vlasy se sklonem k lámavosti, která vydrží po několik umytí vlasů.

Před foukáním se do vlhkých, ručníkem jemně vysušených vlasů aplikoval spray Kérastase Fluidissime proti krepatění, který usnadňuje tvarování účesu a hlavně chrání vlas před teplem. Pro pevnou fixaci foukané byla volba prý jasná: Libuška zvolila Kérastase Laque Noir, který má tvarovou paměť a udrží objem nastylovaných vlasů po celý večer.

Jak byla spokojena Eliška?

„Úžasná byla nejen Libuščina masáž hlavy, ale hlavně hydratační kúra Kérastase. Tu moje zplihlá a vysušená hříva opravdu potřebovala – proměnila se po ní ve vitální a lesklou korunu krásy,“ pochvaluje si Eliška. 

Místo dění

To všechno se dělo v krásném salonu Libora Šuly, The Salon. Klasická elegance, individuální a přátelský přístup, francouzský šarm – pro tohle všechno ženy i muži milují Liborův salon už od roku 1999. Od června 2019 můžete zavítat i do jeho druhého salonu na Vinohradech v ulici Italská.

Lucie Kratochvílová

Influencerka & digitální umělkyně miluje přirozenost a messy styl. Do salonu přišla s několik dní nemytými a neupravenými vlasy s nadějí na okamžitou záchranu (které se jí tam i dostalo). V hlavě měla dvě varianty účesů: volné vlny nebo bohémské, drobné definované vlnky pomocí trojkulmy. Nakonec se s kadeřnicí Mishou Čadkovou jasně shodly na druhé variantě. Cool vlnění jí vydrželo celou HB jízdu a v průběhu večera prý byl její účes na vrcholu krásy.

Jak Luciin účes postupně vznikal? 

Misha Čadková není jen majitelkou studia, ale sama v něm od jeho založení pracuje. Díky jejímu pečlivému, přátelskému a profesionálnímu přístupu ke klientům se k ní někteří vracejí už od dob jejích studií. Péči o Lucčinu hřívu Misha zahájila relaxačním mytím a masáží hlavy za pomoci šamponové lázně Kérastase Chronologiste, která čistí a revitalizuje vlasovou pokožku.

Po umytí si Lucie užívala regenerační hydratační obřad Kérastase Chronologiste za pomoci krémové kaviárové masky. Před foukanou Misha použila objemovou pěnu Kérastase K Mousse Bouffante, která vlasy nezatěžuje. Do konečků Lucce ještě vmasírovala vyživující olejíček Kérastase Chronologiste.

Luciiny blond vlasy Misha natočila po částech speciální vlnkovačkou. Když byl účes hotový, vmasírovala jí ještě do konečků vlasů obnovující vlasové sérum Kérastase Thérapiste, aby účes vydržel celou party přirozený a vzdušný.

Místo dění

Celkovou péči si Lucie užila v salonu Misha Hair Studio. Kadeřnice Misha Čadková ho založila v roce 2007. Její cíl? Vytvořit moderní kadeřnické studio s příjemnou atmosférou a osobitým přístupem ke klientům propojené s přírodními prvky ve stylu raw beauty, ze kterého bude dýchat klid i její ekologický přístup k práci. Což se jí i perfektně povedlo.

Podívejte se na celé video HB LOVERS & Kérastase:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu