Malý anti-age zázrak: Přímý kolagenový shot

Pokud používáte kolagen orálně, ve formě doplňků stravy, má to svůj význam, ale co se týče omlazení pokožky, tam je bohužel účinek minimální. Jakou formu kolagenu tedy naše tělo umí využít tak, aby se to pozitivně odrazilo na stavu naší pleti? Představujeme vám revoluční ošetření – injekční aplikaci Nithya kolagenu přímo do dermis. Skvělé výsledky uvidíte hned po první dávce!
komerční článek
——
17. září 2021

Foto: archiv klienta

Bílkovina kolagen je přirozenou součástí našeho těla i kůže. Najdeme ho hlavně v dermis, kde přispívá ke správnému fungování klíčových procesů pokožky. S věkem a působením UV záření se jeho tvorba ale pomalu snižuje. Důsledek? Tenká, křehká, povislá a stárnoucí pokožka. 

Důležitá je forma

Je vhodné kolagen dodávat tělu i zvnějšku? Určitě ano! Jen je důležité vhodně zvolit formu podání. Protože ne každý typ kolagenu nebo kolagenového doplňku umí tělo využít na správných místech. Většina kolagenu, který do sebe dostaneme perorální metodou, nám bohužel jen projde tělem bez většího efektu. Podobně jsou na tom kolagenové krémy. Kolagen totiž sám o sobě nedokáže pronikat kožní bariérou a drží se jen na povrchu. Tam sice může do jisté míry pleť hydratovat a vypínat, ale pouze dočasně a výsledky nejsou nijak převratné. Nejefektivnější metodou, jak ho dostat do prostoru mezi buňkami, kde je potřeba a kde se i přirozeně vyskytuje, je přímá injekční metoda. Nithya navíc prodává pěnu i krém, které jsou skvělé doplňky při/po injekční aplikaci. Jaká je tedy nejlepší kombinace? Po injekční aplikaci ideálně naneste na pleť pěnu, která podpoří účinky. A pro lepší údržbu a dlouhodobější efekt doporučujeme také pravidelné používání krému. 

Jak ošetření Nithya probíhá? 

Vyberete si oblast, kterou chcete omladit. Může to být obličej, krk, dekolt, ruce nebo nohy nebo jakékoli místo na těle, které potřebuje rejuvenaci a doplnění objemu. Ošetření skvěle funguje i na zmírnění projevů celulitidy a optické zjemnění jizev a strií. Injekční aplikace je minimálně bolestivá, samozřejmostí je lokální anestezie krémem. Můžete sice cítit mírné pálení, svědění a objeví se třeba začervenání, vše však během pár dní zmizí.

Jak často by se mělo ošetření opakovat, aby byl efekt co nejlepší? Ideální jsou 3 ošetření s odstupem 2 týdnů (na obličeji, krku, dekoltu, rukou). U zbylých oblastí těla je odstup mezi ošetřeními třítýdenní. Doba, po kterou ošetření vydrží, je ale u každého trochu jiná a závisí na více faktorech – na vašem životním stylu, přirozeném metabolismu a také věku. Minimálně vám krásně pevná, hladká a zářivá pleť vydrží půl roku.

Kam v Praze na ošetření Nithya zajít?

Možností je více, stačí si vybrat: Mediestetik, Beauty Shape, Swiss Estetik, ABClinic, Body & Face Academy. 

Sleva pro čtenáře Harper’s Bazaaru!

Jestliže se na ošetření chystáte, určitě využijte slevu 10 % s kódem Harper's Bazaar na výše uvedených klinikách, která trvá až do 31. 3. 2022. Jedná se o zdravotnický prostředek určený pro aplikaci pouze lékařem a distributorem je Infokrása, s. r. o. 

Kolagen Nithya

Koňský kolagen Nithya koňského původu se injekčně vstřikuje přímo do dermis, kde okamžitě doplní kolagen a aktivuje produkci nového.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu