Krása začíná uvnitř a kolagen jí pomáhá

Naše pokožka postupem času ztrácí pružnost a pevnost, mimo jiné i proto, že klesá produkce kolagenu. Tomuto přirozenému procesu stárnutí se však dá díky pečlivě naformulovanému hydrolyzovanému kolagenovému prášku od Oslo Skin Lab zdravě předcházet.
komerční článek
——
27. září 2021

Foto: archiv klienta

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je považována za jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů naší kůže. Mladá pokožka může obsahovat až 80 % kolagenu. O to, aby byla naše pleť hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára (dermis). Právě její součástí je kolagen, respektive síť svazků kolagenových vláken. Od zhruba pětadvacátého roku našeho života množství kolagenu klesá a naše dermis se stává řidší a poréznější. Produkce kolagenu pak s každým rokem klesá o cca 1–2 %. Tím pádem naše pokožka pomalu ztrácí pružnost a pevnost. Pokud jí ale kolagenní peptidy v kvalitní formě opět dodáte, proces stárnutí se tím výrazně zpomalí, ubude vrásek, drobných linek i povadlých kontur, a tvář získá znovu zdravý objem. 

Oslo Skin Lab kolagen

The Solution je bioaktivní hydrolyzovaný kolagen bez jakýchkoli přísad. Nemá chuť ani vůni, takže ho klidně můžete nasypat do jakéhokoli jídla nebo nápoje. Je balen do praktických sáčků, proto si ho můžete s sebou přibalit do práce, na cvičení nebo na cesty.

Se slevovým kódem BAZAAR50 získáte slevu 50 % na první balení v rámci členství a můžete si kolagen vyzkoušet.

Jitka Schneiderová

„Stárnutí je přirozené a nevyhne se nikomu, tenhle fakt neokecáme, a kdo si to nemyslí, lže sám sobě! Naopak, stárnutí bychom měli oslavovat. Vytvářet vzpomínky a cítit se co nejlépe ve věku, ve kterém se nacházíme. Sama na sobě jsem poznala, že zpomalit proces stárnutí dokážeme životním stylem. Kolagen Oslo Skin Lab užívám přes 2 roky a vnímám ho jako jasnou součást své péče o pleť. Moje pokožka je taková pevnější, hladší a zářivější.“ 

Bojíte se stárnutí? Není potřeba! 

Každý den života přináší nové vzpomínky a zážitky, cílem je cítit se co nejlépe ve věku, ve kterém zrovna jste. Stárnout se dá i s půvabem, elegantně, bez nutnosti invazivních zákroků. Myšlenka slow agingu ztělesňuje životní styl „je cool být nedokonalý“ a umožňuje nám cítit se sebejistě v tom, kým jsme a jak vypadáme. Doba, kdy se od třináctiletých i šedesátiletých očekává, že budou vypadat na dvacet, už snad naštěstí pomalu odeznívá a známky zralosti už nejsou rok od roku tak obávané.

Odborné studie jasně ukázaly, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky a zlepšuje její kvalitu, která je poškozena vlivem slunečního záření, stravy, znečištěného ovzduší i procesem stárnutí. Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution od Oslo Skin Lab jsou pečlivě ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Výsledky testování vás velmi mile překvapí.

• Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.

• Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.

• Po šesti měsících užívání dokonce došlo ke snížení stupně celulitidy a celkovému zpevnění pokožky.

NÁŠ TIP – Kolagenové smoothie:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu