New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak si udržet dokonalé rysy ve tváři?

Jakmile se pevnost a dříve dokonalé linie tváře začnou pozvolna vytrácet, není třeba panikařit. Řešení, které má v záloze společnost INFOKRÁSA, se totiž postará o většinu nesnází naráz. Pečlivě, do hloubky a nadlouho.
komerční článek
——
25. ledna 2022

Foto: archiv značky

Za ochabujícími konturami obličeje stojí především úbytek kolagenu, tedy pevnosti, a zároveň zpomalená schopnost regenerace pleti. Jakou odpověď má na tento fakt Infokrása? Pro zvýšení regeneračního potenciálu pokožky doporučuje Xela Rederm, jenž rehydratuje, chrání a reguluje biochemické procesy v buňce. Pro doplnění ztraceného kolagenu, podporu tvorby nového a s tím i vyhlazení pleti nabízí injekční kolagen Nithya. A do třetice – pro pozvednutí povadlé pokožky má nově v portfoliu celosvětově oblíbenou formu niťového liftingu MINT. Tato kombinace společně zaručí komplexní revitalizaci obličeje.

Kouzelné nitky

Jakkoli zní niťový lifting radikálně, v podání MINT jde o šetrnou miniinvazivní techniku, která zabere chvilku, nebolí a přináší fantastické výsledky. Jediným vpichem a kanylou se prostrčí nit, povytáhne se do požadované pozice a zafixuje. Tímto krokem se povadlá pokožka pozvedne a celkově zpevní. Na rozdíl od nití předchozí generace se zkracuje doba rekonvalescence z týdnů na pouhých pár dní.

Jak vypadá výsledek? Podívejte se na PŘED a PO: 

Nitě MINT dokážou příznivěji vytvarovat např. ochabující pokožku spodní čelisti. Technika je unikátní speciálně tvarovanými háčky na nitích, které vynikají extrémní pevností.

Zakladatelka firmy Infokrása Anna Abdullaeva radí:

Dají se všechna tři ošetření vzájemně kombinovat?

Rozhodně ano. S kombinací nití MINT, kolagenu Nithya a redermalizací Xela Rederm se lze dopracovat k nejdokonalejšímu výsledku, který současná estetická medicína nabízí.

V jakém období roku a pro koho jsou procedury vhodné?

Vše je možné podstoupit kdykoli během roku. Nitě MINT se hodí na povislou pleť krku i obličeje, kolagen Nithya pro kohokoli, kdo touží po omlazení, třeba i partií dekoltu či paží, a Xela Rederm pomůže všem, kdo řeší pigmentace, stopy po akné, kruhy pod očima, nedostatečný jas a dehydrataci pokožky. Proceduru můžete podstoupit na klinice Mediestetik.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu