Jak dopadlo testování převratu v omlazování pleti?

Objevování stále novějších a unikátnějších postupů omlazení pokožky přimělo švýcarský institut Hyalual k vyvinutí tzv. Redermalizace neboli obnovení pleti. Čtyři čtenářky Harper's Bazaaru měly možnost specifickým postupem a za pomoci jedinečného preparátu Redermalizaci otestovat. Přečtěte si jejich poznatky a zjistěte, jaké změny na pleti zaznamenaly!
komerční článek
——
27. května 2021

Foto: archiv klienta

Zvýšení kvality pokožky, regenerace projevů stárnutí, protizánětlivý efekt, odstranění hyperpigmentace, a dokonce zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích. Toho všeho docílila u čtyř testujících čtenářek technika Redermalizace.

Přípravek Hyalual Xela Rederm, jehož výrobce získal ve Francii i ve Velké Británii za své produkty profesionální ocenění odborníků v oblasti estetické chirurgie, obsahuje kombinaci kyseliny hyaluronové a jantarové. První jmenovaná kyselina je známá pro svou schopnost hydratovat. Druhá, kyselina jantarová, rovněž tělu vlastní látka, se v organismu podílí na mnoha metabolicky významných procesech, tedy i regeneraci a ovlivnění metabolismu buněk včetně antioxidačních procesů. Redermalizací lze ošetřit celý obličej, případně jeho jednotlivé partie (čelo, okolí očí apod.), a také pokožku krku, dekoltu či hřbetů rukou. Je vhodná pro většinu typů pleti, takže si ji může dopřát kdokoliv. 

Jaký byl průběh testování a jak to vše dopadlo?

Technika Redermalizace proběhla aplikováním Xela Rederm za pomoci tenké jehly do svrchní vrstvy kůže. Na té se vytvořila tzv. papula, drobný pupínek naplněný preparátem, který se velmi rychle vstřebal. Již během 3­–4 dnů došlo u testujících čtenářek k viditelné obnově pokožky, plného efektu poté během 2­–3 týdnů od aplikace. Naše čtyři čtenářky podstoupily tuto techniku na klinikách GHC, Mediestetik, My Best Care a ABCLINIC ART & BEAUTY. Každá z nich vyzkoušela aplikaci na různé partie, které jí ošetřující doktor doporučil. Jak byly spokojené? Výsledky i fotografie před a po ošetření naleznete níže. 

Čtenářka Lenka: Toto jedinečné ošetření podstoupila výherkyně Lenka na celý obličej. 

„Ošetření je velmi účinné, sama jsem opravdu po pár týdnech viděla vypnutí vrásek, především kolem očí, a některé vrásky úplně zmizely. Určitě se nemusíte bát bolesti! Já osobně ráda půjdu znovu.“

Čtenářka Lenka: Technika Redermalizace proběhla směrem od tváří nahoru. Vpichy nutné pro anti-aging efekt paní Lenka popsala jako nebolestivé. Před ošetřením vám totiž vždy nanesou znecitlivující krém.

„Po třech týdnech jsem viděla, jak je pleť krásně hydratovaná a zlepšila se její celková struktura. Určitě bych podstoupila ošetření znovu, zaměřím se na jinou partii.“

Čtenářka Pavla: Omlazení pleti Redermalizací paní Lenka podstoupila na tři partie: čelo, vrásky kolem očí a nosoretní rýhy. „Samotné ošetření bylo i přes lokální umrtvení lehce bolestivé a nepříjemné, srovnatelné se vpichy a odběry krve,“ popisuje čtenářka. 

„Vrásky jsou méně znatelné a pleť působí mladší a hydratovanější. Ošetření bych jako méně invazivní určitě doporučila, ale příště bych kvůli déle trvajícímu efektu podstoupila raději ošetření botoxového typu.“

Čtenářka Zuzana: Na klinice paní Zuzaně doporučili ošetřit metodou Redermalizace celý obličej pro celkové vypnutí i hydrataci pleti.

„Obličej byl určitě vypnutější a nosoretní rýhy mírnější, malý rozdíl vidím. Pro výrazný by bylo asi třeba víc opakování, jak je i doporučeno.“

Jaké další čtyři plusy Redermalizace má? 

1. Kombinovaný efekt

Díky omlazení Redermalizací je možné řešit nejen kvalitu pleti, ale i ovlivňovat výskyt vrásek a samotnou strukturu pokožky včetně nežádoucích pigmentací.

2. Hydratace pokožky

Unikátní kombinace aktivních látek, kde je kyselina hyaluronová zodpovědná za masivní hydrataci pokožky, nejenom že docílí efektu, ale zároveň zajistí pleti zdraví.

3. Nenáročné miniinvazivní ošetření

Při ošetření se preparát zavádí drobnou jehličkou do svrchní vrstvy pokožky a nezabere více než 30 minut.

4. Rychlý nástup efektu

Omlazení pleti Redermalizací je velmi rychlé, zásadní výsledky se dostavují během 2–3 týdnů.

Využijte ve spojení s Infokrásou exkluzivní 10% slevu pro čtenářky Harper's Bazaaru. Kde si novou metodu Redermalizace můžete dopřát? Na klinice GHCMediestetikMy Best Care nebo ABCLINIC ART & BEAUTY.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu