New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak dopadlo exkluzivní testování nové vlasové péče NIOXIN?

Speciální vlasová péče NIOXIN zaměřená na lupy a řídnutí vlasů pomůže při každodenní péči o vlasy a vlasovou pokožku. To si vyzkoušely dvě čtenářky Harper's Bazaaru a nyní se s námi podělily o své dojmy!
komerční článek
——
18. srpna 2021

Foto: archiv klienta

Nejen během letních měsíců potřebují vlasy maximální péči, především pokud bojujete s lupy nebo s vypadáváním vlasů. Naše dvě čtenářky dostaly možnost exkluzivně otestovat sadu NIOXIN Scalp Recovery, která zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku, a sadu NIOXIN System No. 2 pro intenzivní ošetření řídnoucích vlasů. Jedinečný systém NIOXIN používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým vlasy celkově získají silnější, plnější a hustší vzhled. Jak testování dopadlo?

Exkluzivní sada NIOXIN Scalp Recovery Kit

Sada je vhodná pro všechny typy vlasů. Skvěle hydratuje a zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku, redukuje mírné padání vlasů, chrání je před vnějšími vlivy a navíc dodá vašim vlasům hustší vzhled. Pro dosažení maximálního účinku používejte kompletní sadu – šampon, kondicionér a bezoplachovou péči. Výsledek se dostaví při pravidelném používání po třech týdnech.

Jak byla se sadou spokojena čtenářka Jana? 

„Suchá vlasová pokožka a lupy mě trápí už delší dobu. Po vyzkoušení intenzivního ošetření Scalp Recovery Kit je moje vlasová pokožka zklidněná, hydratovaná, čistá. Vlasy mají zdravý a hustší vzhled.“

Komplexní ošetření NIOXIN System No. 2 

Ošetření má 3 fáze – šampon, revitalizér a bezoplachová péče – které vám pomůžou v boji proti řídnutí vlasů. Komplexní péče povzbudí vlasovou pokožku, účinně sníží padání vlasů, ochrání je před vnějšími vlivy, zlepšuje pružnost vlasových vláken a váš účes bude působit plnějším dojmem.

Jak s ošetřením byla spokojena čtenářka Klára? 

„Z každodenní péče o vlasy jsem si vytvořila příjemnou beauty rutinu. Stačily tři kroky a moje vlasy působí zdravěji, padání vlasů se výrazně zlepšilo a můj účes má bohatý objem.“

Veškeré produkty jsou dostupné na mojewella.cz.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu