Jak dopadla vlasová proměna s produkty SYSTEM PROFESSIONAL?

Zkrotit kudrnaté vlasy a dodat jim potřebný lesk a sílu? To v rámci vlasové proměny ve studiu WELLA s produkty z řady System Professional na vlastní kůži vyzkoušela čtenářka Harper’s Bazaaru.
komerční článek
——
17. ledna 2022

Foto: archiv

Krásné vlasy chce mít každý z nás. My jsme proto dali jedné čtenářce Harper’s Bazaaru možnost vyzkoušet vlasovou proměnu s produkty System Professional ve studiu WELLA a následně i dalším čtenářkám získat až 3 produkty na testování z domova.

Zatímco se odvětví péče o vlasy dlouhá léta zaměřovalo na keratin, odborníci u značky System Professional díky dlouhodobým pečlivým výzkumům pochopili, že klíčem k hloubkové obnově vlasů jsou lipidy. Právě ty totiž hrají klíčovou roli při zachovávání integrity vlasů a zabraňují úbytku keratinu. Vyvinuli tak patentovanou technologii LipidCodeTM pro obnovení přirozené lipidové rovnováhy ve vlasech, kterou ošetření a produkty z řady System Professional mají.

Jak to všechno dopadlo? 

Čtenářka Bára má krásné kudrnaté vlasy, které jsou na péči ještě větší oříšek. Řada System Professional si s nimi ale i tak poradila a zkrotila je a vyživila dle potřeby. 

Změna začala již barvou, kterou kadeřníci zvolili – Sebastian Cellophanes odstín Espresso Brown. Jiné, ale stále přirozené. Kudrlinky jsou velmi náchylné na dehydrataci, proto jako péči zvolili šampon a masku System Professional Hydrate a nakonec vlásky vysušili a stylizovali pomocí System Professional BB64 Curl Definer. 

Proměna dopadla skvěle a dokazuje to i spokojenost Báry: „Jsem milovnicí kávy, takže odstín Espresso Brown pro mě byla jasná volba. Navíc mé vlasy potřebovaly pořádnou dávku hydratace, a tak jsem ráda, že jsme s kadeřníky zvolili šampon a masku System Professional Hydrate. Na závěr přichází to nejtěžší – foukání. To u kudrnatých vlasů bývá náročné, ale pomocí difuzéru je to hračka, ještě když mi kadeřníci poradili, jak na to.“

Jak se výsledek líbí vám

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu