Home spa je cestou k mladistvé pleti

Pravidelný obřad péče o pleť s kosmetikou ENVY Therapy® vám pomůže odvrátit známky stárnutí, které přibývající věk, životní styl i okolní vlivy neodvratně přinášejí.
komerční článek
——
29. září 2021

Foto: archiv klienta

Pro co nejslibnější výsledky omlazujícího rituálu budete potřebovat tzv. razítko neboli Mezo Stamp (613 Kč), které díky dvaceti titanovým jehličkám dopraví účinné látky ze speciálních ampulek do hloubky pleti. V případě sedmidenní kúry stačí Mezo Stamp použít první a poslední den a po zbytek týdne aplikovat ampulky topicky.

Profi výsledky v domácích podmínkách

Týdenní rituál v podobě omlazující kúry 7 Days Intensive Antiaging Ampoules (2 016 Kč) se náležitě znásobí, pokud jej podpoříte liftingovou maskou Antiaging Cream Mask (1 123 Kč). Ta se totiž zaměřuje na vyhlazení a prozáření pokožky, stejně jako na její ochranu a výživu. Rozjasňující gomáž Brightening Peeling (893 Kč) zajistí hloubkovou očistu, odstranění šupinek, prokrvení a přípravu na vstřebávání aktivních látek. A konečně, o hydrataci a svěžest v očním okolí se postará hydrogelová maska Hydrogel Eye Mask (868 Kč), která zmírňuje unavený vzhled, otoky, tmavé kruhy a vyhlazuje vrásky.

Více informací se dočtete na www.envytherapy.com.

Podívejte se na 5 top produktů značky ENVY Therapy®:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu