New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Dopřejte si restart pleti: Přírodní pečující rituál

Na inovace krásné provensálské značky L’OCCITANE se vždy moc těšíme a tato novinka je opravdu speciální. Na jaře se totiž řada Slaměnka rozrostla o Třífázovou esenci a oblíbené Olejové reset sérum má inovované složení. Takže si nyní můžete anti-age slaměnkovou skincare užívat s ještě lepšími výsledky.
komerční článek
——
20. září 2021

Foto: archiv klienta

Slaměnka je sice nenápadná, ale téměř zázračná květina, která neustále odkrývá svá tajemství. Roste v extrémně drsných podmínkách Korsiky. Musí odolávat slanému větru od moře a vydrží i žár intenzivních slunečních paprsků. Je také známá pod jménem Immortelle, tedy „nesmrtelná“, protože nevadne ani po sklizni. Poskytuje širokou škálu výtažků s překvapivými účinky v boji proti stárnutí pleti, a přestože L’OCCITANE tento nádherný květ zkoumá již více než 20 let, stále s úžasem objevuje jeho další účinné anti-agingové složky. 

Blahodárný pečující rituál

Olejové reset sérum Slaměnka vaší pokožce pomáhá tím, že vyhlazuje její jemné vrásky, dodává jí zdravou záři, zklidňuje ji
a umožňuje jí zotavit se z každodenních stresujících vlivů. Je to díky jeho složení a novému patentovanému extraktu, který je podobný míze slaměnky. Zklidňuje pokožku, chrání ji před začervenáním 
a napětím a podporuje také její hloubkovou regeneraci.

Sérum jemně krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Ujistěte se, že se zlatavé bublinky naplněné dávkou esenciálního slaměnkového oleje spojí s jemnou texturou séra a společně se pomalu vstřebají do pokožky. Poté naneste další produkty péče o pleť – vaše oblíbené sérum, nebo krém. Aplikací reset séra před nanesením krému ještě zvýšíte jeho účinnost. Proto doporučujeme sérum kombinovat především s dalšími produkty péče o pleť od L’OCCITANE.

V neposlední řadě doporučujeme Olejové reset sérum používat společně s novinkou této omlazující řady, Třífázovou reset esencí Slaměnka, která podporuje harmonii pokožky a celkově zlepšuje její vzhled i kvalitu.

Na přírodě i lidech záleží 

Nic by nebylo možné bez vzácných darů matky přírody nebo bez úžasných lidí, se kterými L’OCCITANE spolupracuje. Proto L’OCCITANE respektuje životní prostředí, podporuje komunity a ručí za kvalitu i bezpečnost všech produktů. A jak Olejové reset sérum pomáhá zlepšovat svět? Slaměnka je získávána 100% organicky. Při jejím pěstování se nepoužívají pesticidy ani jiná chemická hnojiva. S producenty slaměnky L’OCCITANE rozvíjí dlouhodobá fér partnerství a snaží se snižovat produkci odpadu – proto je nyní Olejové reset sérum bez celofánového obalu. Na stránkách cz.loccitane.com najdete více informací o závazcích L’OCCITANE i jejich novinkách.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu