Do postele s Gwyneth Paltrow

Nejslavnější beauty a lifestyle guru bere čištění na zcela novou úroveň. Krom produktů své vlastní značky goop však používá i pár favoritů světových beauty redaktorek – které to jsou?
Oli Egler
——
12. července 2022

Foto: Getty Images

Večerní rutina herečky připomíná spíše rituál. Před sprchou večer používá metodu suchého kartáčování, která kůži zbaví odumřelých buněk a zároveň ji dostatečně prokrví, čímž kůže získá krásnou barvu i glow efekt. Pečlivé čištění aplikuje jak na tělo, tak i na pokožku hlavy. Mezitím, co detoxifikační scrub s pěti oleji pokožku těla nasytí a dodá jí hydrataci, šamponový peeling s himálajskou solí hloubkově vyčistí pokožku hlavy, přičemž ale nevysuší vlasy.

Na obličej používá speciální masku goop kombinující ingredience chemického i manuálního čištění – jsou v něm tedy obsaženy jak kyseliny, tak i malé částečky pro pleťovou masáž. Do hereččiny rutiny patří i sérum, které proslavila a které se stalo jedním z nejoblíbenějších na celém světě – Vintner's Daughter. Paltrow nezapomíná ani na péči o oční okolí s krémem od Dr. Barbary Strum a na balzám na rty.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu