Cosmo Beauty Awards – Hlasujte a vyhrajte hromadu kosmetických cen

Sedmý ročník Cosmo Beauty Awards je v plném proudu. Hlavními porotci se, jako každý rok, opět stáváte VY! Vezměte beauty osud do svých rukou a rozhodněte, které kosmetické produkty září víc, než ostatní. A za to, že dáte hlas svým favoritům, vás Cosmo zahrne skvělými beauty dárky. Čas máte jen do 3. června 2022!
Redakce
——
20. května 2022

Z prestižní beauty soutěže Cosmo Beauty Awards vzešla během sedmi let celá řada kosmetických produktů, které se obratem staly must-have kusy. Jaké to budou letos? To záleží jen na VÁS! Do 3. června 2022 můžete na webových stránkách Cosmoba.cz hlasovat pro své oblíbence a pomoci tak ostatním zorientovat se v divoké kosmetické džungli. A když budete mít kapku štěstí, můžete vyhrát super beauty dárky.

Jak hlasovat?

Postup je jednoduchý. Stačí do vyhledávače napsat cosmoba.cz, přejít na „hlasování“ a kurzorem myši zacílit na jednu z kategorií. Je jich celkem 13, přičemž každá z nich je rozdělena na podkategorie Luxe a Popular, ve kterých najdete nominované produkty. Svým hlasem můžete poctít jen jednoho oblíbence z každé podkategorie. Do slosování o prima dárky se přihlásíte vyplněním krátkého formuláře na konci stránky.

Hlasujte zde

Co za to?

Stanete se důležitou součástí nejoblíbenější kosmetické soutěže u nás. Osud značek a jejich top produktů držíte ve svých rukou. A samozřejmě můžete vyhrát spoustu skvělých cen! Vyhlášení vítězů najdete buď v červencovém Cosmopolitanu nebo si 23. června 2022 zapněte speciální YouTube program.

Hodně štěstí a nezapomeňte si to užít!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu