Co vzniká kombinací přírody a moderní technologie? Imagination!

Jak v beauty světě správně zkombinovat přírodní prvky společně s moderními technologiemi, které nás v současnosti plně obklopují, a vytěžit z toho to nejlepší pro naši pleť? Imagination od FOREO vám napoví.
komerční článek
——
27. října 2021

Foto: archiv značky

Poznejte novinku od FOREO

Švédská beauty-tech značka FOREO si dala za cíl obnovit ztracenou rovnováhu mezi přírodou a dnešní dobou a po dlouhém vývoji konečně uvádí na trh revoluční novinku, kterou je báze pro pleťovou masku Imagination! Jak napovídá samotný název, nejnovější počin společnosti FOREO vás dostane daleko za hranice představivosti.

Značka, která je známá především díky svým moderním technologiím a inovacím, způsobila v kosmetickém průmyslu už několik revolucí. A protože je její podnikání orientováno na zákazníka, vidí budoucnost krásy především v personalizovaných řešeních. Tentokrát vyvinula univerzální produkt, zákazníka postavila do centra dění a umožnila mu svobodně se rozhodnout, jaké složky chce ve své denní pečující rutině mít. Báze pro pleťovou masku Imagination využívá průlomovou technologii, díky níž se její hydratační složení dokáže snadno spojit s čerstvými ingrediencemi přímo z vaší kuchyně! Vy si tak kromě snídaně můžete z použitých surovin připravit i domácí pleťovou masku, udělat si chvilku jen sami pro sebe, a vkročit tak do nového dne s pozitivním myšlením a krásnou pletí!

Triple Infusion Complex

Triple Infusion Complex, vědecký objev, díky kterému vznikl jeden z nejlepších vynálezů FOREO, je kombinací tří složek, které zesilují účinnost organických ingrediencí a usnadňují jejich absorpci do pleti: speciálního esteru, hydratační látky a mastných kyselin. Ester umožňuje pronikání ve vodě rozpustných aktivních látek do pleti. Zvlhčující látka pleť hydratuje, zároveň působí jako rozpouštědlo a „přepravuje“ výživné složky přes hydrolipidický film do hlubších vrstev pleti. A konečně mastné kyseliny, především dobře známé omega-6 mastné kyseliny, velmi výrazně usnadňují absorpci, aktivně optimalizují úroveň hydratace, zlepšují pružnost pleti a mají pozitivní vliv na její ochrannou funkci. Díky těmto třem složkám se vitamíny, antioxidanty a živiny z čerstvých organických surovin dostanou do hlubších vrstev pleti, kde jejich působení přináší viditelné výsledky.

Složení báze pro pleťovou masku Imagination nebylo testováno na zvířatech a je vhodné pro vegany. Receptura je doslova nabitá prospěšnými složkami, jako je kyselina hyaluronová s nedostižnými hydratačními vlastnostmi, na antioxidanty bohatý skvalan a vitamín E a zklidňující vitamín B, které zvyšují hladinu hydratace pleti a zanechávají ji hebkou a šťavnatou.

Jak Imagination používat?

Lidé, kteří si vyrábí některé kosmetické produkty sami doma, jsou informovaní, zdravě smýšlející a kreativní. Zároveň vyžadují transparentnost a pečlivě si volí značky, kterým svěří svou důvěru. Žijeme v době, kdy plasty a chemikálie kontaminují naše plodiny, pitnou vodu i vzduch, a my se usilovně snažíme zůstat zdraví tím, že cvičíme a hlídáme si, co jíme. Přemýšlíme ale také nad tím, co si dáváme na vlastní kůži? Zřejmě ano – podle výsledků průzkumu dává víc jak polovina spotřebitelů přednost přírodní kosmetice před tou konvenční.

Proces výroby vlastní pleťové masky je snadný a velmi zábavný. Stačí smíchat vaše oblíbené organické ingredience s jednou čajovou lžičkou báze Imagination a směs rovnoměrně nanést na pleť. Kombinace darů přírody a moderní technologie Triple Infusion Complex spolupracují v dokonalé harmonii, z čehož těží vaše pleť. A pokud nevíte, jakou maskou začít, můžete se inspirovat na internetu. Od toho tu máme naše oblíbené technologie, že?

Tak co si namícháte?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu