Chcete získávat kosmetiku k vyzkoušení zdarma? Víme, jak na to

Zkoušejte na vlastní kůži novinky nebo ikonické stálice se světa kosmetiky – zcela zdarma a z pohodlí domova. Stačí se podělit o své dojmy z testování!
komerční článek
——
21. července 2022

Patříte mezi milovnice kosmetiky a ráda zkoušíte každou novinku na trhu? Nebo raději sáhnete po svých osvědčených produktech, a při koupi oceníte možnost vyzkoušení či doporučení z okolí? 

V obou případech je pro vás All2test.com to pravé místo! Jedná se o prostor, ve kterém si můžete vybírat a testovat skvělé produkty ze světa kosmetiky kompletně zdarma a nerušeně z pohodlí domova nebo kdekoli se zrovna nacházíte. A nejen to. Tisíce nasbíraných recenzí kosmetických produktů máte na jednom místě jako na dlani. Protože osobní doporučení a sdílené zkušenosti online jsou k nezaplacení. 

Co můžete zdarma testovat?

Mezi nejčastěji testovanými jsou produkty značek od L’Oréal Professionnel, Kérastase, Redken, L’Oréal Paris, Maybelline NY, NYX Professional Makeup, Essie, Garnier, Mixa, Neutrogena, Shu Uemura, Alterna nebo přírodní kosmetika AEOS či Alima Pure. Vybrat si tak můžete z řad vlasové péče, péče o pleť, dekorativní kosmetiky i parfémů. 

A jak to všechno funguje? 

Stačí se bezplatně zaregistrovat na All2test.com a následně si můžete samy vybírat a přihlašovat se aktivním testováním produktů, které Vás zrovna zajímají. Protože každá jsme jedinečná, nejen typem pleti a vlasů, ale také našimi preferencemi a potřebami. Vybraní testující pak během pár dnů obdrží zdarma domů či na vybrané odběrné místo svůj produkt k testování. A co za to? Podělíte se o své zkušenosti z testování rychle a jednoduše vyplněním online dotazníku nebo také sdílením na sociálních sítích. Upřímně, objektivně a autenticky především.   Zní to skvěle, souhlasíte? Tak nepromeškejte už žádná testování a přidejte se ke komunitě milovníků kosmetiky na All2test.com.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu