New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Chcete božské tělo na počkání?

Nejefektivnější metodu tvarování postavy a redukci tuku teď můžete vyzkoušet i vy a kilometry u toho naběhat nemusíte. Jedná se o přístroj, který je celosvětově považován za nejúčinnější, když chcete redukovat tuk a budovat svaly. EMSCULPT NEO – právě ten si pořídila bratislavská klinika Slavomiry Feix MEDICAL LOUNGE jako první.
komerční článek
——
21. září 2021

Foto: archiv klienta

Hubnout a formovat postavu chce tu a tam každý z nás. Někdo začne pravidelně sportovat, změní životní styl, někdo na to nemá dostatek času a trápí se dietami, a pak tu máme sportovce, kteří chtějí neustále zlepšovat své výkony a formu. Pro všechny tyto kategorie je tu přístroj EMSCULPT NEO. Jedná se o nový přístroj, který vám k vaší vysněné postavě dopomůže raz dva a zároveň odbourá nežádoucí tuk.

Přístroj je jedinečný tím, že kombinuje magnetické impulsy a vysokofrekvenční energii. Díky tomu mění postavu doslova na počkání. Během třicetiminutového sezení totiž tělo absolvuje až 20 000 svalových kontrakcí.

Doktorka Slavomira Feix

„Pokud bychom to měli přirovnat k délce cvičení, museli byste se hýbat denně bez přestávky několik měsíců, abyste dosáhli efektu, který přístroj Emsculpt Neo zvládne za 30 minut,“ popisuje doktorka Slavomira Feix, která jako první na Slovensku začala účinky tohoto přístroje klientkám kliniky Slavomira Feix Medical Lounge nabízet. 

Nejnovější přístroj Emsculpt Neo od společnosti BTL Aesthetics je oceněn jako celosvětová jednička mezi přístroji redukujícími tuk a budujícími svaly. Aby byl výsledek perfektní, je třeba absolvovat šest sezení, ideálně jedno týdně. Během ošetření pociťujete jenom „kontrakce“ a jemné teplo, které způsobuje radiofrekvence. Výsledky však vidíte už po měsíci, kdy je ošetřovaná část těla zformovaná a zpevněná. Statisticky Emsculpt Neo odbourává 30 % tuku a buduje 25 % svalstva, což nedokáže žádné jiné neinvazivní ošetření na trhu.

Přístrojem lze ošetřit břicho, paže, bicepsy, hýždě, přední i zadní stranu stehen, a dokonce i lýtka. Takže vám pomůže dát vaše tělo do takové formy, kterou si přejete, ať už je vaše problémová partie jakákoliv. 

Speciální nabídka přímo pro vás! 

Nyní můžete dokonce využít speciální nabídku, kdy po zakoupení 5 sezení získáte 1 sezení zdarma. Neváhejte tedy a objednejte se buď telefonicky na +421 948 306 363 nebo na www.feix.sk, kde také naleznete více informací.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu