Adventní kalendář day 2: MARIONNAUD

Soutěžte o jednu z pěti dárkových karet Marionnaud v hodnotě 1 000 Kč nebo jeden z limitovaných vánočních kosmetických balíčků.
komerční článek
——
2. prosince 2022

Ať už hledáte nápady na vánoční dárky pro přátele, rodinu nebo kolegy (pro něj nebo pro ni), v Marionnaud naleznete vše, co se týká krásy. Můžete si vybrat ze spousty dárkových sad od parfémů až po trendové produkty na vlasy a líčení.  Inspirovat se můžete snadno na naší speciální vánoční stránce ZDE

Rádi sázíte na jistotu? Pokud hledáte dokonalý dárek pro ni nebo pro něj, vůně je skvělá volba! Prohlédněte si naši kolekci parfémů a vyberte tu správnou vůni pro své blízké. Nevíte, co se jim líbí? Náš vyhledávač vůní vám pomůže. Mimochodem, proč si nevybrat nějaký dárek i pro sebe? Vždyť i vy si to zasloužíte!   


Vaše blízké, kteří si potrpí na péči o pleť určitě potěšíte dárkem z naší kategorie péče o pleť. Objevte hydratační a čistící přípravky, pleťové masky, dárkové sady a další produkty pro každý typ pleti. Ani nákupy pro milovníka veganské nebo přírodní kosmetiky nebo pro někoho s citlivou, zralou či suchou pletí u nás nejsou problém.  

A co takhle si prohlédnout i exkluzivní sortiment naší vlastní značky Marionnaud? Existuje více než jeden důvod, proč si tuto edici zamilovat. S lesklými zlatými detaily ve třech různých barvách: věčně červená jemně modrá a tmavě zelená vás zve, abyste se ponořili do francouzského umění žít. Kolekce obsahuje širokou nabídku pro líčení, doplňky i péči o pleť v různých cenových hladinách a zaručeně si tak vyberete.

Bestsellerem je Marionnaud adventní kalendář a 24 okének plných produktů s dekorativní kosmetikou a doplňky k líčení. Je sestaven tak, aby vykouzlil úsměv na tváři každé milovnici krásy, protože obsahuje kompletně vše, co by ji tak mohlo potěšit. Den za dnem budete objevovat další a další překvapení.  A pokud chcete opravdu zazářit, darujte netradiční After kalendář, se kterým si užijete jedno kosmetické překvapení za druhým od 25. 12. až do konce roku.  Voňavé a krásné Vánoce vám přeje vaše Marionnaud. 

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme, a gratulujeme výhercům, kterými jsou:

Blanka Kiršnerová, Stráž nad Nisou

Alice Paulová, Brno

Hana Třetinová, Hranice

Tea Mucková, Malovice u Netolic

Eliška Kužela, Vlčnov

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu