Adventní kalendář day 13: Be Elite Clinic

Soutěžte o voucher na služby estetické medicíny v BE ELITE CLINIC v hodnotě 10 000 Kč.
komerční článek
——
13. prosince 2022

Foto: Getty Images

Be Elite Clinic pravidelně přichází s těmi nejžhavějšími novinkami ze světa pro-agingu a beautifikace a seznamuje své klienty s revolučními světově uznávanými metodami. A také patří momentálně bezesporu mezi nejvyhledávanější kliniky krásy v České republice.

S Be Elite Clinic máte možnost volby těch nejosobnějších dárků, které si dovedete představit. Protože darovat krásu znamená darovat sebevědomí. A v bohaté nabídce si jistě každý vybere. 

Estetická medicína, plastická chirurgie, pleťové, tělové terapie, infuzní terapie, MENS CORNER, KAVKOVA ACADEMY, to vše naleznete pod jednou střechou v Be Elite Clinic. 

Tým zkušených, erudovaných odborníků pod vedením doktorky Moniky Kavkové tvoří ten nejkvalitnější základ k úžasným výsledkům. Naši lékaři dokáží používat nejnovější technologie tak, aby využili své znalosti a zkušenosti k tvoření postupů a technik, které sestaví strategii zákroků na míru a podle potřeb každého klienta k dosažení dokonalého výsledku.

Ačkoliv jsou přeměny na klinice dechberoucí, vždy stojí na pevném základu anatomie obličeje samotného klienta. „Naším cílem je vyjít vstříc tomu, co poskytují přirozené proporce obličeje, podpořit je nenápadně a promyšleně tak, abychom docílili harmonického celku,“ upřesňuje doktorka Kavková.

„Věřím, že každý, kdo k nám přijde, prožívá něco jedinečného, že je jeho návštěva zážitkem, nejen z dokonale provedeného zákroku, ale také z pocitu, že o něj bylo pečováno jako kdyby byl v pětihvězdičkovém hotelu.  V dnešní době jsme schopni dekódovat stav a stupeň procesu stárnutí každé jedné ze šesti tkáňových struktur v obličeji a následně cílit specifický zákrok na tu konkrétní změnu tak, aby byl výsledek komplexní." dodává na závěr majitelka a vedoucí lékařka Monika Kavková.

Výherkyní soutěže je:

Hana Růžičková, Teplice

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu