ADVENTNÍ KALENDÁŘ DAY 10: MZ SKIN

Soutěžte o set Golden Glow Ritual od MZ SKIN v hodnotě 12 478 Kč.
komerční článek
——
10. prosince 2022

Foto: Getty Images

Vánoční svátky jsou ideální příležitostí dopřát svému tělu nejen zasloužený relax, ale i dodatečnou péči, kterou jsme si kvůli hektickému režimu posledních týdnů odpírali.

Nevyspalost, stres ba i zanedbávání pitného režimu a nepravidelné stravování (či předčasná konzumace cukroví ve velkých dávkách) – to vše se na pleti podepisuje takřka ihned. Lék na obnovu „zimní pleti“ přináší MZ SKIN v podobě svého dárkového balíčku Golden Glow Ritual ve zlaté cestovní taštičce, který obsahuje pět produktů pro viditelné omlazení a ozdravení pokožky.

Osvědčené aktivní látky jsou alfou a omegou kosmetiky MZ SKIN. Najdete v ní některé z nejúčinnějších rozjasňujících, omlazujících a regenerujících receptur. Základ tvoří vzácné ingredience i vitamin C, peptidy, kyseliny, ceramidy, kmenové buňky, ovčí placenta či retinol. Vše bez konzervantů, silikonů na bázi „clean beauty“. Jednou z největších výhod kosmetiky jsou klinické studie, které prokazují a potvrzují cílené účinky u každého produktu zvlášť. Kosmetiku MZ SKIN a jinou niche kosmetiku najdete na eshopu Known Skincare, prodávající na středoevropském trhu již 8 let.

A co vše v něm najdete?

Výherkyní soutěže je: 

Veronika Zubová, Lysá nad Labem

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu