Art

Who's Next? WE'RE NEXT! aneb Největší módní přehlídka evropských talentů proběhne již tuto sobotu

Sedmý ročník akce podporující mladé módní tvůrce WE'RE NEXT proběhne již tuto sobotu a představí práce celkem 40 studentů z nejznámějších evropských módních škol.
Oli Egler
——
8. září 2022

Foto: WERE NEXT

Módní přehlídka WE'RE NEXT se po roční pauze vrací, a to tentokrát v zatím největším měřítku vůbec. Účastníci si budou moci prohlédnout práce celkem 40 studentů z Belgie, Itálie, Nizozemí, Rakouska, Slovenska a České republiky. Mezi nimi se objeví i jména, která účastníci předchozích ročníků již budou znát, jako například Silvy Ten Broeke z ArtEz, Studio 3, Transformer jacket nebo Princ z Moravy. Přehlídky návrhářů budou rozděleny do tří samostatných bloků, první z nich začne již tuto sobotu, 10. září v 15 hodin na adrese technologického centra UMPRUM, Mikulandská 5, Praha 1.

Mezi hosty akce jsou vždy čeští i slovenští fashionisti i módní návrháři, kteří zde mají jedinečnou možnost porovnat lokální tvorbu se zahraničními kolegy, a to co do kreativity i zpracování. WE'RE NEXT klade důraz na spolupráci napříč zeměmi, kdy si tvůrci i hosté mohou rozšířit své obzory mimo jiné i v rámci nejnovějších výrobních technologií.

V přestávkách mezi bloky (každý trvá hodinu a půl) budou hosté moci přímo v prostorách UMPRUM navštívit pop-up store, kde najdou unikátní second-hand kusy od Leepa, nebo také pořídit vybrané produkty od designérů z Czech Design Week. Letos se navíc organizátoři nově spojí s virtuálním světem Somnium Space v rámci historicky prvního Mixed Reality Avatar Fashion Weeku. Virtuální metaverzum bude ke zhlédnutí během afterparty, kde budou DJs přítomní jak na lokaci, tak v nově otevřeném digitálním Fashion World, který bude během večera promítán na velkoplošné obrazovky.

Kdy: 10. září 2022 od 15:00
Kde: UMPRUM, Mikulandská 5, Praha 1 
Lístky budou k dispozici přímo na místě nebo je můžete zakoupit ZDE  


#SeeYouThere

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu