Art

Říjnové PRO-AGE číslo Harper's Bazaar právě v prodeji!

Nenechte si ujít říjnový speciál oslavující krásu v každém věku! Na jaké články a interview se můžete těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
14. září 2022

Foto: Andreas Ortner

3 muži a snové šaty 

V módním ruchu zaznívají čím dál častěji tři jména módních tvůrců, kteří svými módními kreacemi a nápady překvapují a přitahují. Martin Kohout oživuje pohádkové róby, Tobias Schubert stírá rozdíly mezi virtuálnem a realitou a Lukáš Spilka lobbuje za módní uvědomělost i svými návrhy.


Když méně je méně

On nechce, ona ano, ona chce víc, on méně, on brzdí, ona přidává plyn. Jak poznat, kdy vztah ještě dokáže čerpat z kompromisů a kdy už nemá budoucnost?


Vzácný čas

Počet žen, které si nechaly zmrazit vajíčka, od začátku pandemie prudce stoupl. Novinářka a spisovatelka Gina Rushton odhaluje, co je k tomu vede.

Dějiny ňadra

Ať už se bavíme o dlouhých staletích, kdy byla upnuta v korzetu, anebo o slavné „nehodě“ Janet Jackson při vystoupení na Super Bowlu v roce 2014, která zbořila sociální sítě, ženská hruď vždy byla věcí veřejnou. 


Ingredience věčného mládí 

Výzkum na poli anti-age - či pro-age, jak zní novější označení - chrlí stále nové, superúčinné látky a všemocné komplexy. Rostlinná říše i laboratoře nabízejí téměř nekonečno způsobů, jak pleti pomoci zvládnout přibývající roky s grácií. Abyste se v tom lépe zorientovala, zde je žebříček těch nejzásadnějších ingrediencí dneška, které stojí za to poznat na vlastní kůži.


Winona Ryder se nevzdává

S hvězdou seriálu Stranger Things o vyrovnávání se s minulostí, výzvách přítomnosti a o tom, co dělat, když se Hollywood změní v noční můru.

Od 15. 9. nově k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek Eucerin Anti- Pigment Denní krém, SPF 30 v hodnotě 919 Kč.


Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu