New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Pop-up Má vlast EDIT se vrací

Červnový event oslavující příchod léta nabídne výběr dvaceti mladých lokálních designérů a zároveň podpoří neziskovou organizaci pomáhající těm, kteří to potřebují nejvíce.
Oli Egler
——
25. května 2022

Zdroj: Alexander Bel

V prvních červnových dnech proběhne již čtvrtý pop-up Má vlast EDIT nabízející selekci českých a slovenských umělců a značek. Akce se tentokrát bude konat v novém prostoru KONCEPT5 na Andělu, který má na starosti značka Bohemia Gloves vyrábějící tradiční kožené rukavice v Dobříši.
Kurátorky akce Magda Žůrková a Natalie Kotrlová vybraly dvacet designerů a značek EDITu 04, jejichž tvorbu chtějí představit veřejnosti a podpořit tak rozvoj lokálních tradic a řemesla.

Akce nabídne jak oděvy ze studia Jany Mikešové, Mii Jadrné či vintage kusy Sure Curated, tak i kabelky od Verlein a ADEMI. Těšte se i na na lokální kosmetiku značek Malinna a Smyssly, české niche parfémy KINTSUGI nebo designové difuzéry TAKAVETE. Nebudou chybět ani ikonické šperky Janji Prokić nebo Anežky Juhové a výběr doplní také nábytek z JA / studio.V průběhu akce a hlavně po ní budete moct prozkoumat obrovské portfolio kvalitních, ručně šitých rukaviček od Bohemia Gloves.

Akce tentokrát spojuje síly s neziskovou organizací Zajíček na koni, o.p.s. – ta dlouhodobě pomáhá sociálně znevýhodněným rodinám a nově také ukrajinským maminkám s dětmi. Pro ty ve své kavárně AdAstra, v níž pracují lidé s fyzickými a psychickými handicapy, připravují obědy a večeře. Organizace stojí i za jinými projekty, například za „Ježíškem po celý rok”, terapií na koních nebo za letními tábory pro děti i zaměstnance kavárny. Dobrovolné vstupné z červnového pop-upu tak bude v celé výši darováno Zajíčkovi na koni.

Kdy:

čtvrtek 2. 6. od 17:00 do 20:00
pátek 3. 6. od 12:00 do 20:00
sobota 4. 6. od 11:00 do 20:00

Kde:

KONCEPT5, Radlická 22 (vstup z ulice Ostrovského 5), Praha 5 - Smíchov

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu