Art

Největší módní číslo Harper's Bazaar je právě v prodeji!

Na co se můžete těšit v zářijovém čísle?
Redakce Harper's Bazaar
——
17. srpna 2022

Foto: Radka Leitmeritz

Tenká zelená linie 

Z výzkumů vyplývá, že většina A zákazníků preferuje značky, které se prezentují jako udržitelné. Problém je, že to o sobě dnes prohlašuje leckterá.


Pravda o korzetech

O tom, proč si dodnes mylně myslíme, že nosit korzet bylo čiré utrpení, a kdo za to nepochopení může, píše pro Harper’s Bazaar polská odbornice na historii módy a youtuberka Karolina Żebrowska. 


The Maveric Woman

Proč by nemohla být Maverickem žena? Když plátna kin zaplnil nový Top Gun, řekli jsme si, že když může Tom Cruise, může i Paulina Pořízková. A tak se ocitla mezi top českými piloty tato legenda.

Zpátky 

Měly skvělou práci, až záviděníhodnou. Přesto se rozhodly pro změnu. Udělaly profesní obrat o 180 stupňů. Začínaly znovu, učily se nové věci. A přepsaly svou vlastní definici úspěchu.  Příběhy grafické designérky Babety Ondrové, podnikatelky Aleny Loudinové, zakladatelky e-shopu Byssine Lenky Šťastné, interiérové designérky Ivanky Kowalski, digitální vypravěčky Michelle Lesekoot a zakladatelky značka Marieli Terezie Täubelové. 


Skromný hédonismus

Je snadné cítit se šťastně, když ležím na pláži nebo do sebe soukám čerstvou ústřici. Cítit se šťastně během všedních dní je výzvou. Když si ji osvojíte, najdete niternou spokojenost.


Nové ikony

Jak dospívat ve světě, který se neustále zmítá v krizi? Právě o to se snaží herci, umělci, hudebníci, modelové, sportovci, spisovatelé a aktivisti z našeho výběru – všichni pod třicet. Nejenže ostatním prošlapávají cestu, ale dávají jim i prostor a přinášejí nové ideje, perspektivy a zkušenosti s velkorysostí, nadějí a vizí, která inspiruje. Pro ně je věk více než jen číslo: je to příležitost, kdy není důležité se ikonou stát, ale změnit význam toho, co znamená ikonou být.

Předplaťte si Harper’s Bazaar na celý rok!

Od 18. 8. nově k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek vůni od Issey Miyake L'eau d'Issey Eau & Magnolia (50 ml) v hodnotě 2 390 Kč

Předplatné

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu