Art

Nechte se pohltit novým nábytkem SieMatic využívajícím inspirativní barevnou paletu

Naše oblíbené barvy prozrazují, kdo jsme. Vytvářejí atmosféru a ovlivňují naši náladu. A ta správná nás inspiruje, motivuje a uklidňuje. Proč tedy nevyužít vybrané odstíny k vytvoření jedinečného kuchyňského nábytku SieMatic by STOPKA?
komerční článek
——
2. května 2022

Foto: archiv klienta

Pro mnoho lidí na celém světě byla kuchyň vždy středem jejich domova – a to nejen od doby, kdy se home office a homeschooling staly novou realitou. Designéři SieMaticu vytvářejí kuchyňské sny s téměř neomezenými možnostmi designu jednotlivých modelů, materiálů a speciálních barev v sametovém matu a vysokém lesku.

Kolekce Pure, Urban a Classic odrážejí hlavní směr současných kuchyní jak po stránce designové, tak i technické.

Značka SieMatic prochází po 90. letech velkými změnami a přichází s novými přístupy k barvám i materiálům. Klienti si budou moci vybírat z nepřeberného množství barevných odstínů a technických materiálů.

„Kuchyně jsou mnohem víc než středobod domova. Na základě tohoto přesvědčení vyrábíme nadčasové kuchyně již více než 90 let. Vysoce kvalitní materiály ve spojení s našimi mnohaletými zkušenostmi – takto vytváříme individuální kuchyně bez ohledu na rozpočet a velikost místnosti, které jsou přesně přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Obzvláště nás těší velký úspěch nového SieMatic SLX. Náš inovativní koncept kuchyně bez rukojeti nejen přesvědčil čtyři poroty ocenění za prvotřídní design, ale také inspiruje milovníky designu a znalce po celém světě.“

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu