Art

It's a kind of magic: prosincové číslo právě v prodeji!

Poslední, vánoční číslo tohoto roku je tu! Na jaká témata se tentokrát můžete těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
17. listopadu 2022

Foto: Hana Knížová

Stylová láska vintage 

Fenomén vintage nabírá na síle. O tom, že staré je lepší než nové a že to není jen trend, ale životní názor, vyprávějí tři sběratelky módy a ukazují i výjimečný kousek ze svého šatníku.


Quo vadis, street style? 

Naučené pózy, výrazy odkoukané od modelek, zapůjčené oblečení a navrch luxusní kabelka. Baví to ještě někoho?


Miluje vás k zbláznění

Už vám někdy někdo vpálil, že se chováte jako blázen? Že nejste normální? Gaslighting nutí člověka ke zpochybňování sebe sama jako spolehlivého interpreta světa. Ve vztazích není taková mocenská manipulace výjimkou.

100 let od chvíle, kdy se zrodil průmysl moderní krásy 

Nezadržitelně se nám blíží konec roku 2022, a byť v nás mimo jiné vzbuzuje posttraumatický stres z událostí předchozích dvou let, tento rok značí velmi důležitý mezník. Dvacátá léta minulého století byla fascinující dobou společenských proměn, dala vzniknout mnoha unikátním směrům v umění, estetice, a zároveň položila základy beauty průmyslu jako takovému. Právě magický rok 1922 se stal spouštěčem mnoha těchto mechanismů, které nás svým domino efektem zavedly až sem, sto let poté.


Tramvaj do stanice touha 

Bolavý příběh o domácím násilí a křehkosti mezilidských vztahů přichází v nekonvenční podobě na scénu baletu Národního divadla. Umělecký ředitel Filip Barankiewicz pozval BAZAAR do zákulisí příprav adaptace díla Tennesseeho Williamse.


Esence nového Brna

I když Brno není tak proslulé svými adventními trhy, úžasná atmosféra „štatlu“ vás i bez punče naladí na sváteční dny, zvlášť pokud vám jedinečné body na mapě města prozradí místní.

Od 18. 10. nově k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek noční krém Ultimate Age Defying Anna Brandejs v hodnotě 2 490 Kč. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu