Art

Červencové číslo Harper's Bazaar je právě v prodeji!

Jaké články z nového čísla si rozhodně nenechat ujít?
Redakce Harper's Bazaar
——
16. června 2022

Hvězda Severu

Alicia Vikander, švédská herečka a držitelka Oscara, vypráví Harper’s Bazaaru o tom, jaké je vyrůstat v neobvyklé rodině, proč se radovat z mateřství a jak zahrát tu největší femme fatale na světě.


Elegance a vysoká krejčovina 

Jak by se měla oblékat prezidentka? Jak šaty dokážou prezentovat svou nositelku i beze slov? Nad tím vším se zamýšlí návrhářka Tatiana Kovaříková.


90 let let Valentino Garavani 

Doufám, že si mě lidé budou pamatovat jako člověka, který v módě něco dokázal, nechalse slyšet. Návrhář Valentino neboli Poslední císař, jak se mu také často přezdívá, oslavuje kulaté jubileum. Pojďme se společně vrátit v čase a připomenoutsi životní momenty krále italské couture. Podařilo se mu splnit všechna očekávání? Rozhodněte sami. 


Podivuhodná historie sexu ​​

Děly se různé věci, ať už jde o pečení chlebů ve tvaru vulvy, či usekávání velkých klitorisů. S úlevou tak přistupujme k vlastnímu orgasmu, kdy nás za něj neprohlásí za čarodějnice. 


Toxická femininita

Termín toxická feminita v době, kdy jsme sledovali dramatické výlevy herečky Amber Heard v soudním sporu s Johnnym Deppem, nabírá nový dech. Najednou vyvstává otázka, kdo je tady oběť. Socioložka Nina Fárová se nad problematikou zamyslela zevrubněji.


Sedm hříchů léta

Přešlapy, které se zpočátku zdají nevinné,se někdy hned, jindy s odstupem měsíců či let mohou ukázat jako zásadní, ne-li přímo fatální. Zvlášť když se nejeden z výčtu těch nejčastějších s železnou pravidelností opakuje.


Předplaťte si Harper’s Bazaar na celý rok!

Aktuálně od 16. 6. 2022 k ročnímu předplatnému za 1 129 Kč získáte jako dárek Eucerin Anti-pigment rozjasňující sérum v hodnotě 999 Kč.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu