Art

Buďte součástí konference Harper's Bazaar IDEAMAKERS

Získejte vstupenku na exkluzivní event s vizionáři v oborech Business, Art, Design, Fashion a Beauty, pořádaný 21. září 2023, v Business Hubu Opero.
Redakce Harper's Bazaar
——
22. srpna 2023

Inspirativní osobnosti, lídři v oboru, vizionáři. To vše jsou IDEAMAKERS, kteří se na naší konferenci podělí o své zkušenosti a budoucí vizi v oborech Business, Art, Design, Fashion, Beauty (nejen) optikou žen.

Hodinové panelové diskuze budou věnovány nejen aktuálním tématům a tendencím, ale i kontroverzním otázkám, které rezonují společností. Do méně formální diskuze se taktéž bude moci zapojit publikum a položit hostům otázky.

Chcete se zúčastnit eventu s námi? Vstupenku získá prvních dvacet ročních předplatitelů Harper's Bazaar, kteří se stanou VIP hosty našeho eventu plných slavných osobností a inspirativních lidí. Více informací ZDE.

BUSINESS

10.00-11.00

Krom kapitálových investic a osobního zisku se zaměříme i na témata, která jsou ve společnosti často opomíjena či tabuizována – například jak předejít tomu, aby se peníze a úspěch staly zdrojem konfliktu ve vztahu či rodině. Proč neobětovat kariéru kvůli dětem nebo jak oddělit svoji kariéru od kariéry svého partnera?

PANEL HOSTŮ

Iva Petříčková – konzultantka, koučka, odbornice v oblasti CSR, bývalá výkonná ředitelka organizace Business Leaders Forum

Kateřina Kalistová – právnička, manažerka, od roku 2020 ředitelka orchestru PKF – Prague Philharmonia

Margareta Křížová – byznys mentorka, lektorka, vedoucí podnikatelského akcelerátoru při Newton university, autorka knihy Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se

ART

11.30-12.30

Zřejmě nejžhavějším a nejkontroverznějším tématem je aktuálně umělá inteligence – její místo v umění a to, jak ovlivní lidskou kreativitu. S našimi hosty se také dotkneme tématu budoucnosti tohoto průmyslu a v neposlední řadě se na umění podíváme jako na moderní investici a business – proč jej sbírat a jak se orientovat v aktuální umělecké scéně či koho požádat o konzultaci.

PANEL HOSTŮ

Kateřina Havrlant – investorka, mecenáška, sběratelka umění

Blanka Čermáková – kurátorka, galeristka, ředitelka Trafo Gallery

Jan Gemrot – umělec, malíř

DESIGN

13.00-14.00

Design leží na pomezí uměleckého díla, dekorace a statementu. Kde se tyto hranice prolínají a kam až přesahují? Co všechno by měl kvalitní design obsáhnout a jaké výzvy tak musí designér překonat – na tyto otázky nám odpoví naši hosté pocházející z různých sfér tohoto průmyslu.

PANEL HOSTŮ

Jan Plecháč – designér a současný umělecký ředitel Moseru

Lucie Koldová – designérka, držitelka mnoha ocenění

Jan Press – ředitel Moravské galerie

FASHION

14.30-15.30

Pohled tří českých návrhářů na trendy a styl, ale také na perspektivu módního průmyslu a změny v něm. Coby insideři se s hosty podělí o to, jak se buduje globální brand, kde leží novodobá fashion centra a jak ovlivňují návrháře, ale také to, jak si vypěstovat zdravý vztah k módě a proč má smysl mít svého dvorního návrháře.

PANEL HOSTŮ

Monika Drápalová – módní designérka, držitelka ocenění, vlastní značku Modrá

Hana Zárubová – módní designérka, držitelka ocenění, vlastní značku hanazarubova

Antonín Soukup – kouč, lektor, zakladatel značky LAFORMELA

BEAUTY

16.00-17.00

Tři ženy pracující s pojmem „vizuální krása“ ve třech různých kontextech. Kdo ovlivňuje to, co je krásné, a jak se tato definice mění v průběhu let? Krom profesního pohledu na toto téma se ponoříme i do osobních zkušeností těchto žen – fyzickou a psychickou péči a zdraví, sebepřijetí, ale také to, jak nás krása může dostat do slepé uličky body positivity.

PANEL HOSTŮ

Daniela Peštová – supermodelka, autorka kosmetické řady noili x D.P.

Hristina Georgievska – make-up artist, vlasová stylistka

třetí host bude brzy potvrzen

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu