Art

Březnový módní speciál Harper's Bazaar právě v prodeji!

Zjistěte, jak s věkem chytře měnit líčení nebo poznejte 10 největších trendů pro jaro/léto 2023. Na co všechno se můžete v novém čísle ještě těšit?
Redakce Harper's Bazaar
——
15. února 2023

Foto: Jakub Gulyás

Evoluce ženskosti 

Od uvedení první kolekce, která měla být jen stylovější variantou k jógové módě, se z české značky Port of Stars stala ikonická záležitost.

Velké trojhvězdí 

Ač je móda zrcadlem doby, společenských témat i technologických pokroků, dokáže se její kvalita otisknout i do vzdálenějších desetiletí. Proč zažíváme návrat doby kosmické let šedesátých a stylu let devadesátých? Čím se Paco Rabanne, Azzedine Alaïa a André Courrèges zapsali do dějin módy a proč je právě dnes jejich design opět relevantní?

Dědictví a přešlapy Vivienne Westwood

Celý svět ji znal jako královnu punku. Nad odkazem ženy, která otřásala konvencemi a z provokace si udělala životní náplň, se zamýšlí módní historička Jana Máchalová.

Miláčku, ty to umíš nejlíp! 

Proč to v některých vztazích vypadá, že k narovnání nádobí do myčky je třeba zvláštního nadání? Aneb jak se v pochvale za pěkně vytřenou podlahu může skrývat manipulace zvaná strategická neschopnost. 

Nádech, výdech…

Jak se ze životní nutnosti stala nová forma aktivity? A je možné, aby vás od zdraví, života bez bolesti a stresu dělilo jen pár doušků vzduchu?  Nenápadný ráj  Kapverdy má na mapě leckdo problém najít, přitom patří k nejlepším destinacím pro zimní dovolenou u moře. Ostrov Sal nabízí vše, co si náročný cestovatel může přát.

Od 16. 2. nově k předplatnému na 1 rok za 1 129 Kč získáte jako dárek intenzivní hydratační péči pro všechny typy pleti Eucerin Hyaluron-Filler v hodnotě 854 Kč.
Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu